French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Nincs alku- Gambia, segélyek, emberi jogok
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Gambia, Banjul – Segélyekkel nem vehető meg Gambia, hogy engedélyezze a melegek házasságát. Ezt az államfő közölte a parlamentben, ahol az ülésen megjelent Nagy-Britannia és az Egyesült Államok nagykövete is.

 

Ha segélyt akarnak nekünk adni, és azt szabják feltételül, hogy engedélyezzük az azonos neműek házasságát, akkor felejtsék el. Nincs szükségünk az adományukra, mert amíg én leszek az elnök, ilyesmi nem következhet be- mondta Gambia elnöke. Világos üzenet volt ez a parlament ülésén részt vevő brit és amerikai nagykövetnek. A két ország ugyanis a segélyek feltételéül szabja, hogy a homoszexuálisok jogait is tartsák tiszteletben. (Igaz, az azonos nemű párok házasságának engedélyezését nem kérik) Gambiában éppen két hete vettek őrizetbe tizenöt embert, akiket azzal gyanúsítanak, hogy homoszexuálisok és nyilvános helyen kihívóan, illetlenül viselkedtek.

 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday231
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1767
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6435
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551689

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület