French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Öt halott fél mázsa elefántcsontért Kenyában
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Kenya, Nairobi – A kenyai vadőrök orvvadászokra csaptak le az ország északi régiójában. Kenyában komoly problémát jelentenek az orvvadászok, akik elsősorban elefántokat ejtenek el, hogy csontjaikat és agyarukat jó pénzért eladják a feketepiacon.

 

A kenyai parkőrök Wast Pkot Countyba csaptak le az orvvadászokra. A hatóságok azt jelentették, hogy a parkőrök öt fegyveres vadorzóval végeztek, akik elefántokra vadásztak. A tűzharcban egy orvvadásznak sikerült elmenekülnie. A parkőrök közül ketten megsebesültek a több mint 40 percig tartó tűzpárbajban. Az akció után, a parkőrök 50kg elefántagyarat találtak az orvvadászoknál. Kenyában 1989-óta tilos elefántokra vadászni és kereskedni a csontjaikkal.

 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday249
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1785
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6453
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551707

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület