French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Támogatások
Egyesület - Egyesület

Az Szomáliai-Magyar Egyesület létrehozta távtámogatási programját, melyben Ön is részt vehet, segítve ezzel a halmozottan hátrányos helyzetű Szomáliai gyermekeket.

Nagy szükség van a támogatásra a Szomáliai, ahol csecsemők élnek, valamint a Jajkiáltás Központban, ahol testi és szexuális erőszakot elszenvedett kisgyerekek laknak. Szomália egy öt évfolyamos iskola kisdiákjainak tanulmányait segítheti.

A gyermekek fotóit arcképcsarnokunkban (Támogatás menüpont)  lehet megtekinteni.

Az Ön segítsége reményt és esélyt ad egy kisgyermeknek a szebb jövőre!
A támogatás menete:

1. Válassza ki a támogatandó gyermeket az arcképcsarnokból, vagy válasszon intézményt melyet támogatni szeretne..

2. Küldjön egy e-mailt az   Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.    címre, a támogatandó gyermek nevével és kódjával.

3. Havonta utalja el a támogatási összeget, azaz 5000 Ft-ot az egyesület bankszámlaszámára.

4. Amennyiben az utalás megtörtént, elküldjük a támogatott személyes információját, fényképét, adatlapját illetve a támogatást igazoló díszoklevelet.
Banki adatok:

Szomáliai-Magyar Egyesület

OTP Bank 1173 4145 2002 2318 0000 0000

IBAN szám - HU88 1173 4145 2002 2318 0000 0000

OTP Bank Myrt. 3900 Szerencs kossuth ter 3/A  HUNGARY

!!!KÉRJÜK, HOGY A KÖZLEMÉNY ROVATBA TÜNTESSÉK FEL A TÁMOGATANDÓ GYERMEK KÓDJÁT!!!

A támogatási összeg befizetéséhez kérésére csekket is küldhetünk.

Ha csekken kívánja befizetni a támogatást, akkor kérjük küldjön egy e-mailt a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.   -ra postacímével, illetve személyesen is átvehetőek hétfőtől csütörtökig, 9-17 óráig az Szomáliai-Magyar Egyesület irodájában. Címünk: 1139 Budapest, Visegrádi utca 9.

Céges befizetők az egy év alatt befizetett összeget költségként leírhatják adójukból  igazolásunk után, ehhez az adószámot fel kell tüntetni befizetéskor.

A támogatottakkal a kapcsolat Egyesületünkön keresztül felvehető. Kérjük, számukra írt leveleiket e-mailben hozzánk küldje.

Köszönjük, hogy támogatásával reményt és esélyt ad!

Bővebb információ:

jelenleg nincs új esemény