French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
 Szerencsevadászok bányaszerencsétlensége Dél-Afrikában
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Dél-Afrika, Johannesburg – Engedély nélkül dolgozó bányászok haltak meg egy használaton kívüli gyémántbányában Dél-Afrikában. A helyi rendőrség azt közölte, hogy három ember meghalt, 18 pedig a föld alatt rekedt, amikor beomlott a bánya egyik alagútja.

 

A szerencsétlenség Észak-Cape tartományban történt, a De Beers egyik használaton kívüli bányájában, amit két éve zártak be. A gyémánttermelő óráscég jelezte, hogy az illegális bányászok nem vettek tudomást a veszélyre figyelmeztető táblákról, amiket a bánya bejáratánál helyeztek el. A cég korábban többször is tudatta a helyiekkel, hogy a bánya életveszélyes állapotban van. A rendőrség közben azt jelentette, hogy egy embert sikerült kimenteniük a bányából. A mentési munkálatokhoz a katasztrófavédelem is csatlakozott. A Free State tartományban található Welkom közelében is hasonló baleset történt, de halálos áldozatokról nem érkeztek hírek.

 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday232
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1768
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6436
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551690

Online (20 minutes ago): 4
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület