French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Az ENSZ BT két napot adott a két Szudánnak
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Amerikai Egyesült Államok, New-York - Az ENSZ BT 48 órát adott a két Szudánnak, hogy vonják vissza csapataikat és függesszék fel a harcokat. Különben szankciókat vezetnek be a két országgal szemben.

 

Az ENSZ BZT elfogadta a 2046-os határozatot és ennek alapján felszólította a szembenálló feleket, hogy vonják vissza csapataikat és két héten belül kezdjék meg a béketárgyalásoknak. A két országnak 48 órán belül igazolnia kell, mégpedig dokumentál módon, hogy elfogadta a feltételeket, különben életbe lépnek a szankciók. A dél-szudániak jelezték, hogy hajlandóak tiszteletben tartani a határozatban foglaltakat, és arra kérték az ENSZ-t, hogy sürgősen küldjön humanitárius segélyeket a rászorulóknak. A szudániak jelezték, hogy béke csak akkor lehet a két ország között, ha a dél-szudániak által támogatott lázadó szervezetek elhagyják Szudán területét.

 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday239
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1775
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6443
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551697

Online (20 minutes ago): 8
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület