French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
 Árháború az éhhalál ellen Szenegálban
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Szenegál, Dakar - Ezt a miniszterelnök jelentette be Dakarban. Macky Sall köztársasági elnök ezt megígérte az elnökválasztási kampány során, de Szenegálban sokan nem hittek abban, hogy be is váltja az ígéretét.

 

Minek az ára csökken? Mindenekelőtt a rizsé, a főzőolajé és a cukoré. Egy átlagos szenegáli családnak, amelynek 5-10 tagja van, ez havonta 12 000 CFA megtakarítást jelent. Mindez csak az első lépés, még nagyon sokat kell tenni, mert nagyon mélyről indultunk- mondta a kormányfő.

 

Mindennek különösen azért van nagyon nagy jelentősége, mert a Száhelben éhség fenyeget. Hétfőn a nemzetközi segélyszervezetek Dakarban drámai hangú felhívást bocsátottak ki. Ebből kiderül, hogy ha a külföldi segélyek nem indulnak el nagyon gyorsan, akkor több millió ember éhen hal a Száhel övezetben. Különösen nehéz a gyerekek helyzete, hiszen közülük sokan már most is éheznek, és nagyon le vannak gyengülve. Ha nem érkezik azonnal segítség, akkor kb.kétmillió ember fenyeget éhhalál a Száhel övezetben a közeli hetekben- fogalmazták meg a nemzetközi segélyszervezetek Dakarban.
 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday248
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1784
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6452
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551706

Online (20 minutes ago): 6
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület