French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Halálos kaland a kenyai Pokol Kapujában
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Kenya, Nairobi – Hét ember meghalt a kenyai Hell's Gate (Pokol Kapuja) Nemzeti Parkban.
Kenyában nemrég köszöntött be az esős évszak. A Nairobitól észak-nyugatra található Hell's Gate Nemzeti Parkban, az eső után áradás pusztított, amely hét fiatalt sodort el. Mindannyian meghaltak. A park vezetősége azt közölte, hogy a tragédia április 23-ánt történt, a hajnali órákban. Egy vallási felekezet ifjúsági csoportja látogatott el a parkba. A látogatók nem voltak felkészülve a veszélyre és az eddigi információk szerint a park vezetése sem figyelmeztette a vendégeket.
Kenyában az esős időszak idején rendkívül gyakoriak a földcsuszamlások és áradások. Egy éve több ezer embert kellett kitelepíteni az áradások miatt, sokan meg is haltak. Nemrég Nairobi egyik nyomornegyedében földcsuszamlás volt. Akkor nyolcan haltak meg.
 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday231
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1767
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6435
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551689

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület