French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Nő a csúcson – először állhat nő a Marokkói Vállalatok Szövetségének élén
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Marokkó, Rabat – Történetében először nő lehet az elnöke a Marokkói Vállalatok Szövetségének. Meriem Bensalah Chaqroun jelölése nem csak a szövetség tagságának érdeklődését váltotta ki, ha nem a marokkói társadalomét is.
Ilyen még nem volt, de most lehet. Ennek a jegyében várja az elnökválasztást a Marokkói Vállalatok Szövetsége (MVSZ). Meriem Benaslah Chaqroun jelölése felrázta a szövetséget. A hölgy jelenleg az egyebek mellett ásványvízzel foglalkozó Oulmes cégcsoport feje. Első diplomáját Párizsban, a másodikat Dallasban szerezte. Tagja az al-Maghrib (ez a marokkói nemzeti bank) monetáris tanácsának. Néhány éve a Forbes magazin a világ ötven legbefolyásosabb nője közé sorolta.
Az MVSZ elnökségért egyszer már indult, de 2007-ben végül visszalépett, azzal az indokkal, hogy vannak más kötelezettségei. Mostani pályázata is élénkítette a szövetség életét. Úgy tűnik, két versenytársa akad, a szövetség hivatalban lévő elnöke még nem nyilatkozott, hogy indul-e az újraválasztásért. A sajtó szerint a már ismert két jelölt súlytalan, a marokkói „vaslady”-hez képest.
 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday228
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1764
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6432
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551686

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület