French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Afrikai győzelmi zápor a maratoni versenyeken Londonban
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Afrika, London -  Afrika, egészen pontosan Kenya mindent megnyert maratoni futásban Londonban. A férfi és a női versenyben egyaránt kenyai nyert, az ezüstérmet is kenyaiak szerezték meg. Mindössze a férfiak között tudta elcsípni a harmadik helyet egy etióp versenyző, a nőknél a bronzérmes is egy kenyai lett.

 

 

A férfi győztes, Wilson Kipsang 2 óra 4 perc és 44 másodperc alatt teljesítette a távot. Mögötte az ugyancsak kenyai Martin Lei lett a második, az etióp Tsegaye Kebede pedig a harmadik. A nőknél Mary Kellany 2 óra 18 perc és 36 másodperc alatt futotta le a maratoni távot. A szintén kenyai Edna Kiplagat és Priscah Jeptoo lett a második illetve a harmadik. A teljes afrikai siker a maratoni futásban azt mutatja,hogy ezen a távon a londoni olimpián mindenképp ők a fő esélyesek a leghosszabb futószámban.
 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday249
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1785
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6453
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551707

Online (20 minutes ago): 6
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület