French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
 Ez lesz az utolsó - elvette negyedik feleségét a dél-afrikai elnök
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Dél-Afrika, Pretoria – Jacob Zuma dél-afrikai elnök hosszú jegyesség után hivatalosan is elvette kedvesét. Az ünnepélyre sok vendéget hívtak meg. A pár előszór a tradicionális zulu szertartás szerint házasodott össze, majd pár órával később nyugati mintára is egybekelt. A 70 éves dél-afrikai elnök jelezte, hogy ez volt az utolsó, többé nem akar házasodni.

A dél-afrikai elnöknek összességében ez volt a hatodik házassága. Zuma a zulu szokások szerint leopárdbőr bundát öltött magára és egy hatalmas pajzzsal vonult be a szertartásra. Zulu harcosok kísérték a párt, népdalokat játszottak a háttérben. Az ünnepséget KwaZulu-Natalban tartották meg, ahonnan Zuma származik. Zuma elnök régóta eljegyezett üzletasszony barátnőjét, Bongi Ngemát vette el, aki hivatalosan az elnök negyedik felesége lett. Zumának az elmúlt négy évben ez volt a harmadik hivatalos házassága. Zuma összesen hatszor házasodott és 21 gyermeke van. Az egyik felesége meghalt. Nkosazana Dlamini viszont elvált tőle, ő egyébként jelenleg miniszteri posztot tölt be a kormányban. Zuma elnök feleségeinek jó dolguk van, mert az állam fizeti minden költségüket. Ez viszont komoly felháborodást váltott ki az országban. Zuma, amikor elnök lett, duplájára növelték juttatásait a népes családja miatt. Emellett Dél-Afrikában sokan bírálták az elnököt a többnejűsége miatt. Az ország törvényei egyébként nem tiltják a poligámiát.

 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday218
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1754
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6422
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551676

Online (20 minutes ago): 8
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület