French (Fr)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Gyilkosság egy dél-afrikai aranybányában
Egyesület - Hírek
There are no translations available.

Dél-Afrika, Johannesburg – Két embert meggyilkoltak a tshepongi aranybányában, ahol sokan illegálisan termelik ki a sárga nemesfémet – jelentette Free State tartomány rendőrszóvivője.

 

A két férfi holtestét a Harmony cég teshepongi aranybányájában találták meg a biztonsági őrök. Marian can der Walt rendőrszóvivő elmondta, hogy a két áldozattal több szúrással végeztek az egyelőre ismeretlen támadók. A férfiak engedély nélkül bányásztak. A rendőrség szerint két rivális banda között alakulhatott ki nézeteltérés, amely gyilkosságba torkollott. A Harmony közölte, hogy a termelést nem állították le és a bánya továbbra is üzemel. Dél-Afrika a világ egyik legnagyobb arany és platina termelője, de komoly problémát jelentetnek az illegális bányászok, a hatóságok gyakran tehetetlenek ellenük. Egy hónapja több mint 20 engedéllyel nem rendelkező aranyásó halt meg egy elhagyatott bányában, amikor rájuk omlott egy szikla.

 

Események


jelenleg nincs új esemény

Facebook

Partnereink

ahu

ahu


ahu

Hírlevél

 

hirlevel_kocka

 

Látogató számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday217
mod_vvisit_counterYesterday262
mod_vvisit_counterThis week1753
mod_vvisit_counterLast week2153
mod_vvisit_counterThis month6421
mod_vvisit_counterLast month10887
mod_vvisit_counterAll days551675

Online (20 minutes ago): 7
Your IP: 3.85.80.239
,
Today: Jan 21, 2022
Visitors CounterSzomáliai-Magyar Egyesület