| Repülésbiztonsági fejlesztések Ghánában |
| Egyesület - Hírek |
|
There are no translations available. Ghána, Accra – Amerikai pénzügyi támogatással fejlesztik a légi irányítást Ghánában. A több mint 320 ezer dollárból az accrai Kataka repülőtér légi irányítási rendszerének fejlesztési tervét készítik el.
A pénzügyi támogatásról szóló szerződést az amerikai nagykövet és a ghánai polgári repülési hatóság vezetője írta alá. A több mint 320 ezer dollár elsősorban arra lesz elég, hogy a légi irányítás fejlesztéséhez szükséges központ tervei elkészüljenek. A fejlesztés célja egy a mostaninál biztonságosabb és lényegesen nagyobb kapacitású légi irányítás kialakítása az accrai nemzetközi repülőtéren. A ghánai polgári repülési hatóság egy amerikai céget választott partnernek a feladatok végrehajtására. |
Események
jelenleg nincs új esemény
Látogató számláló







![]() | Today | 14 |
![]() | Yesterday | 239 |
![]() | This week | 600 |
![]() | Last week | 5694 |
![]() | This month | 14579 |
![]() | Last month | 24547 |
![]() | All days | 1388181 |
Online (20 minutes ago): 1
Your IP: 216.73.216.174
MOZILLA 5.0,
Today: May 26, 2026
Your IP: 216.73.216.174
MOZILLA 5.0,
Today: May 26, 2026



Ghána, Accra – Amerikai pénzügyi támogatással fejlesztik a légi irányítást Ghánában. A több mint 320 ezer dollárból az accrai Kataka repülőtér légi irányítási rendszerének fejlesztési tervét készítik el.










